Részletek
A Lattafa Layaan testpermet egy friss, letisztult illat, ami a gyümölcsös és virágos jegyek egyensúlyára épül. Nem túl édes és nem nehéz, inkább egy tiszta, könnyen viselhető irány.
Nyitáskor a mandarin és zöld körte ad egy üde, enyhén roppanós gyümölcsös érzetet. Ez gyorsan egy finomabb, lágyabb irányba vált.
A szívjegyben a gyöngyvirág, gardénia és jázmin jelenik meg, amelyek együtt egy klasszikus, tiszta virágos karaktert adnak. Nem túl telt vagy nehéz, inkább friss és nőies.
Az alapjegyeknél a pézsma és cédrus biztosítja a tartósságot és a bőrközeli lecsengést. Ettől az illat végig letisztult és kellemes marad.
Ez a testpermet ideális választás hétköznapokra, munkába vagy bármilyen olyan alkalomra, amikor egy könnyű, tiszta illatot szeretnél viselni.
Illatjegyek
Fejillat: mandarin, zöld körte
Szívillat: gyöngyvirág, gardénia, jázmin
Alapillat: pézsma, cédrus