Moyra nyomdalemez No.089 Cuts 2
Moyra nyomdalemez No.089 Cuts 2
1 820 Ft

Moyra nyomdalemez No.089 Cuts 2

Raktáron
1 820 Ft
Részletek

Moyra nyomdalemez no.089 Cuts 2


Próbáld ki a különböző íveket és Formákat tartalmazó CUTS 2 nyomdalemezt, mely segítséget nyújt a francia manikűr szabályos elkészítéséhez, de most a no. 60 CUTS nyomdalemeztol eltéroen mintás változatban!
Ha szereted a geometriai Formákat, biztosan megtalálod rajta a kedvenced melyet kis fantáziával feldobhatsz egy kis csillámmal, strasszkővel, vagy lenyomdázhatod különböző színekkel. A négyzetek és egyéb ábrák csodásan festenek körömdíszítő fóliával borítva! Egy kifejezetten trendi mintavilágú lemez, mely motívumaival kiegészítheted zselés festésed vagy matricás díszítésed!


A professzionális minőségű, nagyméretű Moyra Körömnyomda lemez 89 Cuts segítségével percek alatt különleges körmöket készíthetsz akár otthon, akár a szalonodban.


Használat:


Használat előtt a nyomdalemezről távolítsuk el a védőfóliát, majd acetonnal alaposan tisztítsuk át a felületét. A nyomdafejet gyengéden, acetonmentes körömlakk lemosóval tisztítsuk meg.



  1. A kiválasztott körömnyomda mintára kenjük fel a körömnyomda lakkot vagy a nyomda-és festőzselét. 

  2. A körömnyomda lehúzóval őszlassuk el egységesen a kiválasztott mintán a körömnyomda lakkot vagy nyomdazselét

  3. A körömnyomda fejjel dinamikusan, enyhe gördíto mozdulattal vegyük fel a mintát.

  4. A körömnyomda fej segítségével pozícionáljuk a körmön a mintát és gördíto mozdulattal vigyük fel a körömre.

  5. Nyomdazselé esetén a mintát kötessük UV lámpában 2 percig, UV/LED lámpában 1 percig. Körömnyomda lakk esetén várjuk meg, míg a nyomdalakk gyorsan megszárad a levegőn (20 mp). 

  6. A körmöt rugalmas fényzselével, körömlakk esetén fedőlakkal fedjük.

Adatok
Cikkszám
10892
Hasonló termékek